ArtMeeting

Przełam się sztuką

Ogólnopolski Plener Plastyczny

ArtMeeting ma być internetowym miejscem promocji różnych wydarzeń kulturalnych. W szczególności skupiamy się na relacji z corocznych plenerów plastycznych, wernisaży poplenerowych i aukcji obrazów. Dzielimy się nowinkami ze świata sztuki, wrażeniami i przemyśleniami naszych artystów. Mamy nadzieję, że www.artmeeting.pl będzie miejscem spotkań ze sztuką, a wszystkich Państwa zachęcamy do aktywnego w tych spotkaniach uczestnictwa. Już teraz systematycznie umieszczamy relacje z pleneru plastycznego, na którym powstały obrazy, które już niedługo zostaną wyeksponowane na wernisażu poplenerowym 2022! 

Uczestnicy wirtualnego pleneru 2022

W tym roku 17 artystów zdecydowało się wziąć udział w corocznym plenerze plastycznym. Każdy z nich zajmuje się przygotowaniem prac plastycznych, które później zajmą szczytne miejsce na poplenerowej wystawie obrazów. Wybrane prace artystów zostaną przeznaczone na tradycyjną licytację.

Aukcja charytatywna obrazów

Po każdym z dotychczasowych XIX Ogólnopolski Plenerów Plastycznych artyści biorący udział w plenerze przekazywali po jednej pracy na aukcję charytatywną. Taka aukcja to nie tylko zbieranie pieniądze na jakiś szczytny cel, ale także świetna zabawa i dreszczyk emocji zarówno dla licytujących jak i dla artystów. W tym roku zapraszamy na wernisaż poplenerowy do siedziby firmy Technopomiar, która znajduje się przy ul. Granicznej 105 we Wrocławiu. Zachęcamy do zapoznania się z pracami aukcyjnymi i do aktywnego udziału w licytacji.

Kontakt