Wystawa obrazów wirtualnego pleneru plastycznego

Nadszedł ten wielki moment – wystawa obrazów poplenerowych. W tym roku jest wyjątkowa, ponieważ pierwszy raz nasze działania przenieśliśmy również do sieci. W taki sposób powstał wirtualny plener plastyczny, a artyści mogli wykonać obrazy we własnych warsztatach. Według nas końcowe efekty wyszły przynajmniej tak dobrze, jak w poprzednich latach! Wystawę obrazów poplenerowych zorganizowaliśmy w siedzibie firmy Technopomiar (jeden z organizatorów wydarzenia); serdecznie zapraszamy do odwiedzenia wystawy, ale również do obejrzenia zdjęć obrazów w zakładce Galeria.

Galeria obrazów poplenerowych

Wystawa w obiektywie – spacer po wystawie

Zgodnie z obietnicą nagraliśmy filmik prezentujący wysiłki naszych artystów! Już teraz każdy z Was może zobaczyć wystawę poplenerową w sieci tutaj. O odpowiedni montaż filmiku oraz komentarz wystawy zadbała Ida Smakosz-Hankiewicz – właścicielka Galerii Sztuki Współczesnej Arttrakt i jednocześnie kuratorka wielu wystaw sztuki.
Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nie zrezygnowaliśmy z organizacji Pleneru Plastycznego w tym roku. Zmiana charakteru wydarzenia na wirtualny był według nas strzałem w dziesiątkę. Dzięki temu możemy dzisiaj podziwiać piękne obrazy plenerowe, a już wkrótce światło dzienne ujrzy kalendarz z reprodukcjami tych prac.