Pierwsza, wirtualna aukcja sztuki

Tydzień temu przeprowadziliśmy X Przedświąteczną akcję „Przełam się sztuką” oraz XVII Charytatywną aukcje prac przekazanych przez uczestników „XVII Ogólnopolskiego Pleneru Plastycznego” (w tym roku po raz pierwszy przeprowadzonego w formie wirtualnej).
Z powodu ogólnoświatowej sytuacji epidemiologicznej byliśmy zmuszeni zorganizować oba wydarzenia w internecie. Przeprowadzenie aukcji w takim wymiarze to nasz debiut, więc jesteśmy bardzo wdzięczni, że byliście wyrozumiali i licznie przystąpiliście do licytacji zaproponowanych obiektów. Mamy nadzieję, że mimo tej wirtualnej formy wszyscy uczestnicy mieli dobra zabawę, bo w końcu o to w tych naszych imprezach chodzi. To dzięki Waszej aktywnej postawie wszystkie prace zostały sprzedane.
Środki pieniężne, które przeznaczyliście na ten cel zostaną przekazane artystom, a z części charytatywnej pomogą w leczeniu i rehabilitacji po operacji Pauli Prysak. Serdecznie dziękujemy!!!
Gratulujemy tym którzy wzbogacili swoje kolekcje o piękne obiekty a wszystkim życzmy zdrowych spokojnych Świat i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.

A już teraz zapraszamy serdecznie do śledzenia wpisów na stronie ArtMeeting oraz na naszych fanpage’ach. Mimo, że kolejny plener dopiero w przyszłym roku obiecujemy, że informacji o plenerze i artystach nie zabraknie. Zainteresowanych zachęcamy do czytania o historii plenerów oraz do podziwiania prac, które powstawały na poprzednich szesnastu plenerach. Oczywiście zapraszamy do udziału kolejnych wydarzeniach, w ramach następnych edycji Ogólnopolskiego Pleneru Plastycznego.