20. Warszawskie Targi Sztuki

Galeria Arttrakt zaprasza na 20 Warszawskie Targi Sztuki
które odbędą się 25-26.11.2023

W budynku EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa

godziny otwarcia:
sobota: 11:00-20:00
niedziela: 11:00-19:00

Co można podziwiać na stanowisku Galerii Arttrakt?

Na targach przedstawiciele Galerii Arttrakt zaprezentują prace następujących artystów:

Ryszarda Grzyba, Jarosława Modzelewskiego, Zdzisława Nitki – klasycy polskiej sztuki współczesnej, artyści, których twórczość mocno wybrzmiała i zapisała się na kartach historii już w latach 80, teraz jest kontynuowana i zwraca uwagę w pełni dojrzałym i ukształtowanym stylem malarskim.
Józefa Hałasa – klasyka polskiej sztuki współczesnej, wrocławianina, którego abstrakcyjne prace w tym roku trafiły do kolekcji francuskiego Centrum Pompidou.
Na ekspozycji znajdą się również prace Beaty Ewy Białeckiej – artystki, która wyróżnia się niezwykłą zdolnością twórczej kontaminacji tradycji dawnego malarstwa, chrześcijańskiej ikonografii ze współczesną narracją i perfekcyjnym warsztatem.

Tradycyjnie zaprezentujemy cieszące się wśród publiczności targów dużą popularnością i tworzone pracochłonną, autorską metodą portrety typograficzne Małgorzaty Kosiec oraz figuratywne rzeźby Tomasza Koclęgi, który w swojej twórczości poszukuje nowych kontekstów – poprzez łączenie materiałów i wprowadzenie koloru przełamuje tradycyjne formuły rzeźbiarskie.

W tym roku szczególne miejsce poświęcimy również inkografiom, które Galeria Arttrakt wydaje od 2016 roku. Inkografie Beaty Ewy Białeckiej, Ryszarda Grzyba, Artura Przebindowskiego. Inkografia to wysokiej jakości wydruk Fine Art Print tworzony za zgodą artysty. Sygnowane i numerowane w określonym nakładzie inkografie mają wartość kolekcjonerską. Edycje są limitowane – od 20 egzemplarzy do 50 – to sprawia, że inkografie są uznawane także przez galerie i muzea jako prace kolekcjonerskie. Zakup inkografii to również forma inwestycji w sztukę.

Galeria Arttrakt Wrocław
Ofiar Oświęcimskich 1/1, 50-069
502 581 905